Recent News
Odrzucenie

Uznaj swoje uczucia. To normalne, że w obliczu odrzucenia czujesz się trochę zraniony, rozżalony, rozczarowany, a nawet smutny. Ważne jest, aby uznać swoje uczucia, nie próbując ich tłumić. Praktyka mindfulness może pomóc ci pozostać w kontakcie ze swoimi uczuciami i szybko przejść do porządku dziennego nad negatywnymi doświadczeniami.

Zwróć uwagę na czerwone flagi w związku

Zachowania spod czerwonej flagi mogą wskazywać na to, że związek nie będzie prowadził do zdrowej, trwałej miłości. Zaufaj swojemu instynktowi i zwracaj uwagę na to, jak czuje się druga osoba. Jeśli masz tendencję do odczuwania niepewności, wstydu lub niedoceniania, być może nadszedł czas, aby ponownie rozważyć związek.

Wspólne czerwone flagi w związku:

Związek jest uzależniony od alkoholu. Dobrze komunikujecie się, rozmawiacie, kochacie się tylko wtedy, gdy jedno lub oboje jesteście pod wpływem alkoholu lub innych substancji.

Trudności z podjęciem zobowiązania. Dla niektórych ludzi zaangażowanie jest o wiele trudniejsze niż dla innych. Trudniej im zaufać innym lub zrozumieć korzyści płynące z długoterminowego związku z powodu wcześniejszych doświadczeń lub niestabilnego życia domowego w okresie dorastania.

Komunikacja niewerbalna jest wyłączona. Zamiast chcieć połączyć się z tobą, uwaga drugiej osoby jest na innych rzeczach, takich jak ich telefon lub telewizor.

Zazdrość o zainteresowania zewnętrzne. Jeden z partnerów nie lubi, gdy drugi spędza czas z przyjaciółmi i członkami rodziny poza związkiem.

Kontrolowanie zachowań. Istnieje pragnienie ze strony jednej osoby, aby kontrolować drugą i powstrzymać ją od posiadania niezależnych myśli i uczuć.

Związek ma charakter wyłącznie seksualny. Nie ma zainteresowania drugą osobą innego niż fizyczne. Znaczący i spełniający związek zależy od czegoś więcej niż tylko od dobrego seksu.

Brak czasu jeden na jeden. Jeden partner chce być z drugim tylko jako część grupy ludzi. Jeśli nie ma ochoty na spędzanie wysokiej jakości czasu sam na sam z tobą, poza sypialnią, może to oznaczać większy problem.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *