Recent News
Budowa zdrowego związku

Budowanie zdrowego związku

Wszystkie romantyczne związki przechodzą przez wzloty i upadki i wszystkie wymagają pracy, zaangażowania i chęci dostosowania się i zmiany wraz z partnerem. Ale czy twój związek dopiero się zaczyna, czy jesteś razem od lat, są kroki, które możesz podjąć, aby zbudować zdrowy związek. Nawet jeśli doświadczyłeś wielu nieudanych związków w przeszłości lub walczyłeś wcześniej, aby ponownie rozpalić ogień romansu w swoim obecnym związku, możesz znaleźć sposoby, aby pozostać w związku, znaleźć spełnienie i cieszyć się trwałym szczęściem.

Co czyni zdrowy związek?

Każdy związek jest wyjątkowy, a ludzie łączą się z wielu różnych powodów. Część co definiuje zdrowy związek jest dzielenie wspólnego cel dla dokładnie co chcesz związek być i dokąd chcesz iść. I to jest coś, co będziesz wiedzieć tylko poprzez głębokie i szczere rozmowy ze swoim partnerem.

Istnieją jednak również pewne cechy, które większość zdrowych związków ma wspólne. Znajomość tych podstawowych zasad może pomóc w utrzymaniu sensownego, satysfakcjonującego i ekscytującego związku, niezależnie od tego, jakie cele sobie stawiacie lub jakie wyzwania stoją przed wami.

Utrzymujecie znaczące emocjonalne połączenie ze sobą. Każdy z was sprawia, że druga osoba czuje się kochana i emocjonalnie spełniona. Jest różnica między byciem kochanym a czuciem się kochanym. Kiedy czujesz się kochany, to sprawia, że czujesz się akceptowany i ceniony przez swojego partnera, jak ktoś naprawdę dostaje cię. Niektóre związki utknęły w pokojowym współistnieniu, ale bez partnerów naprawdę odnoszących się do siebie emocjonalnie. Podczas gdy związek może wydawać się stabilny na powierzchni, brak bieżącego zaangażowania i emocjonalnego połączenia służy jedynie dodaniu dystansu między dwojgiem ludzi.

Nie boisz się (pełnej szacunku) niezgody. Niektóre pary rozmawiają o rzeczach po cichu, podczas gdy inne mogą podnieść głos i namiętnie się nie zgadzać. Kluczem do silnego związku jest jednak to, by nie bać się konfliktu. Musisz czuć się bezpiecznie, aby wyrazić rzeczy, które przeszkadzają ci bez obawy o odwet i być w stanie rozwiązać konflikt bez upokorzenia, degradacji lub nalegania na bycie w porządku.

Utrzymujesz zewnętrzne relacje i zainteresowania alive.Despite roszczeń romantycznej fikcji lub filmów, nie jedna osoba może spełnić wszystkie swoje potrzeby. W rzeczywistości, oczekując zbyt wiele od swojego partnera może umieścić niezdrową presję na związek. Aby stymulować i wzbogacić swój romantyczny związek, ważne jest, aby podtrzymać własną tożsamość poza związkiem, zachować połączenia z rodziną i przyjaciółmi oraz utrzymać swoje hobby i zainteresowania.

News Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *