Kiedy uda mi się

Informacje

Dodany: 2019-04-08
Kategoria: Amatorki

art

Musisz koniecznie oczyścić swoją energię, gdyż Twa karma źle na Ciebie oddziałuje. Kiedy to zrobisz, (sprawdź na seks telefon) po prostu działaj, aby Twe życie szło w odpowiednim kierunku.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Księżyc położenie normalne

Pali Ci się grunt pod nogami. Ostatni czas nie był najlepszy. Trapią Cię smutki i liczne niepokoje. Zebranie się w sobie, odszukanie i wykorzystanie pokładów silnej woli i samozaparcia, zrównoważy złe wpływy i pozwoli nieco jaśniej spojrzeć w przyszłość, a w każdym razie trzeźwiej postępować i mocniej stanąć na nogach. Zła karma negatywnie na Ciebie oddziałuje, potrzebne jest Ci oczyszczenie. Kiedy to zrobisz możesz liczyć na zmianę na lepsze.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Słońce położenie normalne

W ostatnim czasie Twe życie nie było zbyt udane. Jednak nie popadaj w paranoję. Najlepsze co możesz teraz zrobić, to nabrać dystansu i wyciągnąć właściwe wnioski z poprzednich doświadczeń. Dodatkowo możesz oczyścić swą energię, gdyż Twa karma nie pomaga Ci w obecnym życiu.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Sąd- położenie normalne

W najbliższym czasie mogą wyjść na wierzch Twoje lęki, które próbujesz tak usilnie skrywać. Boisz się że nie czeka na Ciebie szczęście, bardzo prawdopodobne że będzie Cię to jeszcze bardziej zamartwiać. Wpadniesz wtedy w błędne koło, gdyż nie dość że będziesz sama, to swoim zachowaniem będziesz coraz bardziej się pogrążać. Wszystko przez złą karmę. Potrzebne jest Ci oczyszczenie, wtedy pozytywna energia bijąca od Ciebie będzie przyciągać do Ciebie pozytywne rzeczy.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Świat położenie normalne

Wszystko musi mieć swój powód. Także to, że zastanawiasz się dlaczego Twe życie układa się nie po Twojej myśli. Na początku musisz uporządkować swoje sprawy z przeszłości, potrzebne jest Ci oczyszczenie. Ponadto usiądź i zastanów się czy ostatnimi czasy nie byłaś trochę zarozumiała, zbyt szorstka dla otaczających Cię ludzi. Pamiętaj że wszystko dookoła jest energią i ta energia którą przekazujesz, potem wraca. Postaraj się zacząć zmiany od siebie, zwiększy to Twe szanse na odnalezienie szczęścia w życiu.

Kiedy uda mi się zajść w ciążę?

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Głupiec położenie normalne

Dziecko jest spełnieniem każdego związku. Także i Ty pragniesz zajść w ciążę. W ciągu najbliższych 3 miesięcy uda Ci się spełnić to życzenie. Dziecko tylko umocni Wasz związek i sprawi że będziesz szczęśliwa.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Mag położenie normalne

Dziecko jest spełnieniem każdego związku. Także i Ty pragniesz zajść w ciążę. W ciągu najbliższych 6 miesięcy uda Ci się spełnić to życzenie. Dziecko tylko umocni Wasz związek i sprawi że będziesz szczęśliwa.